Зарядний пристрій SkyRc S100 Neo LiPo 1-6s 200W AC/DC
Зарядний пристрій SkyRc S100 Neo – це компактний та високопродуктивний пристрій, призначений для заряджання LiPo акумуляторів, а також інших типів батарей. З потужністю до 200 Вт та підтримкою AC/DC живлення, воно ідеально підходить як для домашнього, так і професійного використання. Заряджання з максимальною потужністю та функціональністю робить S100 Neo відмінним вибором для користувачів, яким важлива надійність та ефективність заряджання.
Основні характеристики:
- Потужність заряджання 200 Вт: Забезпечує швидке та ефективне заряджання акумуляторів з максимальною потужністю до 200 Вт, що скорочує час заряджання.
- Підтримка акумуляторів LiPo 1-6S: Універсальна підтримка акумуляторів LiPo з діапазоном від 1 до 6 елементів, а також інших типів батарей.
- AC/DC живлення: Підтримка заряджання як від змінного, так і від постійного струму, що робить зарядний пристрій зручним для використання в різних умовах.
- Сумісність із безліччю типів акумуляторів: Підтримка LiPo, LiFe, NiMH та інших типів батарей для заряджання різних пристроїв та хобі.
- Балансування заряджання: Вбудована система балансування дозволяє заряджати акумулятори безпечно, гарантуючи оптимальне розподілення струму по комірках батареї.
Зручність у використанні:
- LCD екран: Зарядний пристрій оснащений яскравим та інформативним дисплеєм, який дозволяє легко відстежувати параметри заряджання, такі як струм, напруга та стан акумулятора.
- Легке керування за допомогою інтуїтивно зрозумілих кнопок і чітко організованого меню, дозволяючи налаштовувати всі необхідні параметри.
SkyRc S100 Neo - це ідеальне рішення для тих, хто шукає надійний, потужний та зручний зарядний пристрій для акумуляторів з різноманітними характеристиками.