




12 999 ₴
Модель мінімийки K 5 Basic із водяним охолодженням двигуна має телескопічну ручку, швидкознімну систему підключення пістолета, 8-метровий шланг високого тиску та водяний фільтр для захисту насоса. Тиск у струменевій трубці Vario Power (VPS) можна регулювати, просто повертаючи її; а грязьова фреза, з точковим струменем, що обертається, видаляє навіть самий стійкий бруд. У результаті До 5 Basic є ідеальним апаратом для помірно брудних автомобілів, парканів, велосипедів і т.д.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Максимальний тиск | 145 бар |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.5 кг |
| Висота | 867 мм |
| Глибина | 341 мм |
| Ширина | 325 мм |