-15%






15 293 ₴
12 999,05 ₴
Конструктор LEGO Technic Porsche 911 RSR (42096) дозволяє зібрати у себе вдома точну позицію цього Porsche 911 RSR. Для точної передачі деталей та розробки даної моделі було об'єднано зусилля компаній Лего та Порше. Зменшена машинка правдоподібно передає зовнішність та внутрішню начинку гоночної моделі Porsche 911 RSR. У зібраному вигляді користувач отримує гарний силует, чіткі контури та аеродинамічні компоненти: спеціальний задній спойлер "лебедина шия", задній дифузор та обвіс розширеного вигляду. Гоночна машина оснащена рухомою кермовою системою, шестициліндровий двигун обладнаний рухомими поршнями. Колеса кожної осі рухаються незалежно.
Кабіна LEGO Technic Porsche 911 RSR (42096) відчиняється. У салоні все деталізовано, встановлений екран радара, кермо, що працює, вогнегасник, присутня дорожня карта Сухої Лануни.
Конструктор LEGO Technic Porsche 911 RSR (42096) для збирання гоночного автомобіля пропонує 1580 деталей. Розрахований набір для підлітків від 10 років. Сподобається конструктор та дорослим шанувальникам перегонів. Виконано машину у фірмових чорних, білих та червоних кольорах суперкара. Додатково для додавання завершеності використовуються наклейки. В результаті складання користувач отримає міні варіант справжнього гоночного автомобіля від Porsche з якісним, міцним складанням для подальшої експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | США |
| Вікова група | Від 10 років |
| Кількість деталей | 1580 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Транспорт |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 94 мм |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 378 мм |